Starmani häälekandja

Oluline info

Siin kõlab inimlik hääl meie ettevõtte seest. Uudised, teated, sõnumid, pildid.

Arhiiv

Starmani HD-kanalite valikusse lisanduvad Sony Channel ja Sony Turbo

Starman lisab alates 17. maist kõrglahutusega formaadis kanalite hulka menukad meelelahutuskanalid Sony Channel ja Sony Turbo ning HD-formaadis hakatakse edastama ka muusikakanalit MyHits.

Loe rohkem

E-arve ja püsimakse lepingu kampaania

AS-i Starman „E-arve ja püsimakse lepingu kampaania“  võitjaks osutus Rasmus Himma.

Loe rohkem

Kaubanduskeskuste teleri loos

AS-i Starman „Kaubanduskeskuste teleri loos“ võitjaks osutus Kai Välbe.

Loe rohkem

ZUUMtv sageduste muudatus


Digilevi võrgu haldaja AS Levira muudab ööl vastu 22. märtsi osade telesaatjate ja kanalite sagedusi. Seoses sellega on 22. märtsi öösel kella 1 ja 6 vahel ZUUMtv teenuse edastamine katkestatud. Peale sagedusemuudatust võib osadel klientidel tekkida vajadus teha digiboksi/digiteleri kanalite automaathäälestus või taastada algseaded.

Loe rohkem

Starmani HD-kanalite valikusse lisanduvad Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12

Starman lisab ööl vastu kolmapäeva kõrglahutusega formaadis kanalite valikusse kodumaised Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12 HD-kanalid, millega seoses liiguvad mõne koha edasi ka kolm rahvusringhäälingu poolt edastatavat HD-kanalit.

Loe rohkem

ZUUMtv sageduste muudatus

Digilevi võrgu haldaja AS Levira muudab ööl vastu 1. märtsi osade telesaatjate sagedusi. Seoses sellega on Harju-, Lääne- ja Rapla maakondades ning Tapa, Albu ja Paide valdades 1. märtsil kella 1 ja 6 vahel ZUUMtv teenuse edastamine häiritud. Peale sagedusemuudatust võib osadel klientidel tekkida vajadus teha digiboksi/digiteleri kanalite automaathäälestus või taastada algseaded.

Loe rohkem

Starmani joonistusvõistluse Minu jõulukangelane võitjad

Starmani joonistusvõistluse Minu jõulukangelane võitjad on:

Loe rohkem

Üldtingimuste muudatus

Nii teenused, seadused kui tingimused muutuvad ajas ja seega peame ka meie aeg-ajalt tegema täiendusi. 

Loe rohkem

Starman läks Eesti omanike kätte

Indrek Kuivallikule kuuluv Polaris Invest ostis täna East Capital Explorerilt Starmani osaluse ning on nüüd koos senise kaasaktsionäri Com Holdinguga ettevõtte ainsad omanikud. Tehingu toimumiseks andis laenu telekommunikatsiooniettevõte Elisa. Tehing lõpetas edukalt aasta väldanud läbirääkimised ning pooled leppisid kokku ka kõigi pooleliolevate kohtuvaidluste lõpetamises.

Loe rohkem

Kas teadsid, et ZUUMtv-ga saad kõiki oma lemmiksaateid ja seriaale salvestada?

Salvestamine peidab endas mitmeid võlusid nagu sõltumatus saatekavast ja märkimisväärne ajasääst tänu reklaamide vahelejätmisele. Lisaks saab saadet pausile panna, tagasi kerida ja seejärel uuesti vaadata endale sobival hetkel. Võimalik on salvestada kahte teleprogrammi korraga ja vaadata samal ajal kolmandat.

See on teenus kõigile, kes hindavad võimalust oma aega ise planeerida nii, et ükski lemmiksaade ei jääks nägemata! Saadete salvestamise teenus muudab elu oluliselt lihtsamaks – saad just endale sobival ajahetkel huvipakkuvaid saateid vaadata ja nii ei sõltu sa enam telekava poolt seatud piirangutest.  

Loe rohkem