Starmani häälekandja

Oluline info

Siin kõlab inimlik hääl meie ettevõtte seest. Uudised, teated, sõnumid, pildid.

Arhiiv

Kõikidesse Starmani televisiooniteenuste kanalipakettidesse jäävad Kanal2 ja TV3 alles

Starmani televisiooniteenuste kanalipakettides on Kanal2 ja TV3 kõikjal Eestis vaadatavad ka pärast telekanalite vabalevist lahkumist. Seega Starmani olemasoleva kliendi jaoks ei muutu telekanalite vabalevist lahkumise järgselt midagi.

Loe rohkem

Videolaenutuse lemmikud on kodumaised ja kinosoojad filmid

Eestimaalaste videolaenutuse lemmikud on üha enam kodumaised filmid ja äsja kinodes linastunud hitid, millest maikuus vallutas esikoha kodumaine komöödiafilm “Sangarid“, selgub Starmani värskest analüüsist.

Loe rohkem

Starmani kanalivalikusse lisanduvad kaheksa uut kanalit

Starman lisab 19. juulil kanalivalikusse kaheksa uut kanalit, teiste seas klientide poolt kauaoodatud filmi- ja seriaaliprogrammi pakkuva AMC ning haridusliku lastekanali O!.

Loe rohkem

Starmani HD-kanalite valikusse lisanduvad Sony Channel ja Sony Turbo

Starman lisab alates 17. maist kõrglahutusega formaadis kanalite hulka menukad meelelahutuskanalid Sony Channel ja Sony Turbo ning HD-formaadis hakatakse edastama ka muusikakanalit MyHits.

Loe rohkem

E-arve ja püsimakse lepingu kampaania

AS-i Starman „E-arve ja püsimakse lepingu kampaania“  võitjaks osutus Rasmus Himma.

Loe rohkem

Kaubanduskeskuste teleri loos

AS-i Starman „Kaubanduskeskuste teleri loos“ võitjaks osutus Kai Välbe.

Loe rohkem

ZUUMtv sageduste muudatus


Digilevi võrgu haldaja AS Levira muudab ööl vastu 22. märtsi osade telesaatjate ja kanalite sagedusi. Seoses sellega on 22. märtsi öösel kella 1 ja 6 vahel ZUUMtv teenuse edastamine katkestatud. Peale sagedusemuudatust võib osadel klientidel tekkida vajadus teha digiboksi/digiteleri kanalite automaathäälestus või taastada algseaded.

Loe rohkem

Starmani HD-kanalite valikusse lisanduvad Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12

Starman lisab ööl vastu kolmapäeva kõrglahutusega formaadis kanalite valikusse kodumaised Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12 HD-kanalid, millega seoses liiguvad mõne koha edasi ka kolm rahvusringhäälingu poolt edastatavat HD-kanalit.

Loe rohkem

ZUUMtv sageduste muudatus

Digilevi võrgu haldaja AS Levira muudab ööl vastu 1. märtsi osade telesaatjate sagedusi. Seoses sellega on Harju-, Lääne- ja Rapla maakondades ning Tapa, Albu ja Paide valdades 1. märtsil kella 1 ja 6 vahel ZUUMtv teenuse edastamine häiritud. Peale sagedusemuudatust võib osadel klientidel tekkida vajadus teha digiboksi/digiteleri kanalite automaathäälestus või taastada algseaded.

Loe rohkem

Starmani joonistusvõistluse Minu jõulukangelane võitjad

Starmani joonistusvõistluse Minu jõulukangelane võitjad on:

Loe rohkem