Meie lugu

STARMAN.

NÜÜD OSA ELISAST.

Starman on nüüd osa Elisast!

Selle aasta kevadel leidis aset müügitehing, mille tulemusena ühendasime jõud Eesti eelistatuima mobiil- ja andmesideoperaatori Elisaga. Kahe hästi toimiva ja eduka ettevõtte sünergiast sünnib uus juhtiv telekommunikatsiooni- ja meelelahutusettevõte, mis jääb kandma Elisa nime.

 

Tänu Elisaga ühinemisele kasvame ligi 1000 töötajaga suurettevõtteks, mis annab meile võimaluse pakkuda väga laia valikut mobiilside-, interneti- ja TV-teenuseid.

Rohkelt meelelahutus- ja kommunikatsioonivõimalusi meie klientidele. 

Starmani klientide jaoks on meelelahutust pakkuvad teenused olnud alati tähtsal kohal ja kõike seda jääme pakkuma ka pärast ühinemist. Tahame üheskoos Elisaga olla oma klientidest sammu võrra ees, et pakkuda teenuseid, millest alles vargsi unistatakse.  

Starman ja Elisa on juba üheskoos loonud kaks unikaalset TV-teenust. Starmani uus TV toob esmakordselt kliendini tema vaatamisharjumustele vastavad temaatilised maailmad ning võimaldab meelepärase saate või filmi üles leida kõigest mõne nupuvajutusega. Tutvu uue TV-ga siin.


Üle õhu töötav Binge on TV lahendus, mis toob kliendini kogu nutitelevisiooni võimekuse, alustades salvestamisest ja järelvaatamisest kuni populaarsete äppide kasutamiseni – seda ka seal, kuhu kaabel-TV ei ulatu. Tutvu Binge'ga siin.

Lisaks pakume laia valikut nutiseadmeid ja mobiilsideteenuseid koos soodsate kõnede ja kiire mobiilse internetiga, Elisa Raamatu lugemisrakendust, Office 365 Pilvekontori teenust ja palju muud. Elisa toodete ja teenustega saab lähemalt tutvuda siin.Kuhu suunas me liigume?

Ideed sünnivad meid ümbritsevast. Tulevikutrendid näitavad, et tarbijate harjumused on muutumas – piirid hägustuvad, nutiseadmete ja korraga mitme ekraani kasutamine kasvab. See annab võimaluse uuteks innovaatilisteks kommunikatsiooni- ja meelelahutusteenusteks.

 

Me näeme, et tulevikus on nutiseadmed ja videosisu vaatamine mis tahes vormis omavahel väga tihedalt seotud. Telerivaatamine ei tähenda 21. sajandil enam ainult reaalajas ja diivanil suure liikuva pildi vaatamist – televisioon on kanda kinnitanud ka nutiseadmetes. Üha populaarsemad on salvestamine ja järelvaatamine. Kasvutrendi näitavad nii meie enda kogemused kui mitmed maailmas tehtud uuringud.

  Uuri lisaks!

  Kindlasti võib Sul ühinemise kohta küsimusi tekkida, seepärast vastasime sagedamatele teemadele juba siin.

   

  Millal algas Starmani ja Elisa ühinemine?

  Elisa allkirjastas Starmani ostutehingu 2016. aasta lõpus, millega sai Elisa 100% ulatuses AS Starman omanikuks.

   

  Kas või millal hakkab ühisettevõte pakkuma klientidele ühiseid teenuslahendusi: mobiilside, mobiilne internet, interneti püsiühendus, TV?

  Hetkel ei muutu olemasolevatele Elisa ja Starmani klientidele midagi, kõik toimib nagu ollakse seni harjunud. Järk-järgult lisanduvad Starmani klientide teenuste listi ka Elisa omad. Anname oma klientidele kindlasti esimesena teada, kui uued võimalused tekivad.

   

  Millal liidetakse Starmani ja Elisa esindused?

  Starmanil on üle Eesti 4 ja Elisal üle 20 esinduse. Hakkame esindusi ühendama käesoleval aastal. Anname jooksvalt teada, kui oleme valmis avama ühendatud esindused.

   

  Kas Starmani esinduses saab Elisa lepingut sõlmida ja vastupidi?

  Starmani esindustes Elisa lepingut sõlmida ei saa, kuid vastupidi küll – Starmani TV-teenustega saab lisaks Starmani esindustele liituda nüüd ka Elisa esindustes.

  Elisa on esindatud pea kõigis Eesti maakonnakeskustes, lähima esinduse leiad siit.

   

  Kas nüüd saab Starmani arveid Elisa esinduses maksta ja vastupidi?

  Ka seda veel mitte, arved jõuavad klientideni ja neid saab maksta samade kanalite kaudu nagu seni.

   

  Kui Sul tekkis lisaküsimusi, võta meiega ühendust telefonil  677 9900

  või saada kiri.