Abikeskus

vastused kõikidele 

sinu küsimustele

Äpp kui telekapult

  • Telekanali logole vajutades satud teleris soovitud kanalile. Logod on ühes reas ja sobivat telekanalit otsides saad näpuga mööda ekraani libistades paremale või vasakule liikuda.

  • Käimasolevat saadet saab panna pausile või alustada saate vaatamist algusest (kasutada Ajamasinat). Samas vaates on ka helitugevuse nupp, mida saab mööda ekraani libistades paremale või vasakule muuta. 

Kui oled vajutanud „Paus“ või „Vaata algusesest“ nupule, tuleb ette Ajamasina juhtimise vaade:

Siin vaates on võimalik saadet edasi-tagasi kerida, helitugevust muuta ning vajutades STOP nupule, satud tagasi telekanali reaalaega (väljud Ajamasinast).

  • Üleval punasel ribal on STARboxi sisse- ja väljalülitamise nupp 
Vajutades sinna nupule, lülitad äpiga seotud STARboxi välja ning nutiseadme ekraanile ilmub järgmine vaade:

  • Samuti on üleval punasel ribal MENU ehk menüü nupp 
Vajutades sinna nupule, saate oma nutiseadet kasutada STARboxi menüüs liikumiseks:

Paremale
 – vasakule nooltega saad menüüs liikuda edasi tagasi ning üles-alla nooltega siis vastavalt menüüs nimekirjas kas liikuda üles või alla.
BACK nuppu kasutades (kaarega nool) lähed ühe sammu tagasi.

  • Juhul kui äpp ühendab ennast STARboxiga või ei leia Sinu STARboxi, millega ta on seotud, siis tuleb ette järgmine vaade: 

Kui antud vaade jääbki ette, siis reeglina aitab STARboxi taaskäivitamine. STARboxi taaskäivitamiseks mine STARboxis: Menüü -> Seaded -> Süsteemiseaded -> Taaskäivita seade.

Kui pärast STARboxi taaskäivitumist ikkagi antud vaade äpis ette jääb, siis võta meiega ühendust aadressil klienditugi@starman.ee